چین اتصالات هدر پین سازنده

خانواده، یک چیز، با هم کار کنید، با هم برنده شوید، برای یک عمر

اخبار

November 16, 2022

هدر جعبه چیست

هدر جعبه چیست؟

آخرین اخبار شرکت هدر جعبه چیست  0

تعریف

سرصفحه جعبه معمولاً یک سوکت پلاستیکی چهار طرفه و تعدادی ترکیب پین مربعی مرتب شده است.تفاوت بین کانکتور هدر جعبه و کانکتور اجکتور در این است که هدر اجکتور ساده گیره های دو طرف را جدا می کند.

آخرین اخبار شرکت هدر جعبه چیست  1

با توجه به تقاضا، ابعاد بیرونیسرصفحه جعبهکانکتور معمولا استفاده می شود 1.27 زمین، 2.0 زمین، 2.54 زمین سه مشخصات.با توجه به گام های مختلف، قطر ردیف چهار وجهی پین های مورد استفاده نیز بر این اساس تغییر کرد.سطح تماس پایین با برد PCB را می توان برای نوع تراشه SMT (مانند شکل) یا قرار دادن مستقیم مستقیم DIP طراحی کرد.

آخرین اخبار شرکت هدر جعبه چیست  2

 

نقش

پس از لحیم کاری بر روی برد PCB، هدر جعبه مشخصات مربوط به ردیف سیم های IDC را به هم متصل می کند و سپس با مدار دیگری وصل می شود تا مداری را که طراح برای رسیدن به آن نیاز دارد تشکیل دهد.معمولا برای انتقال سیگنال های کنترلی و جریان های ضعیف استفاده می شود.

آخرین اخبار شرکت هدر جعبه چیست  3

تعریف بالا معتقد است که شما درک اولیه ای از اتصال هدر جعبه دارید، اسناد فنی بیشتر مرتبط با کانکتور سرصفحه جعبه، عملیات ما به روز رسانی ادامه می یابد، اگر به رابط هدر جعبه علاقه مند هستید، می توانید به پویایی وب سایت ما، Shuo Ling توجه بیشتری داشته باشید. شرکت فناوری الکترونیک، آموزشی ویبولیتین می تواند تمام سری های معمولی محصولات اتصال دهنده سری هدر جعبه را سفارشی کند، اگر شما مشتریان تقاضای این را دارید، می توانید نیازهای خود را به ایمیل timana@soulin.cc ارسال کنید، ما ظرف 24 به شما پاسخ خواهیم داد. ساعت ها

آخرین اخبار شرکت هدر جعبه چیست  4

اطلاعات تماس